„The Blues” wypożyczą Antoine’a Griezmanna?

Skrzydłowy bądź napastnik FC Barcelony znalazł się na celowniku Chelsea. Mowa tu o Francuzie Antoine Griezmannie. Według potwierdzonych plotek, „The Blues” pracują nad możliwością rocznego wypożyczenia zawodnika z katalońskiego klubu. Sporo mówi się wykorzystaniu swego rodzaju fortelu. Podobny został zastosowany, gdy londyński klub sprowadzał zeszłego lata Kaia Havertza. To wtedy poproszono Antonio Rudigera, który jest przyjacielem Havertza, by ten spróbował namówić kolegę do transferu. Jak wiem, misja Rudigera okazała się sukcesem.

W przypadku Griezmanna, mówi się o tym, że to Kurt Zouma ma namawiać do transferu. Obaj panowie znają się ze wspólnych występów w barwach reprezentacji Francji. Są ze sobą blisko, a osoby odpowiadające za transfery w Chelsea miały poprosić o pomoc środkowego obrońcę. Tak więc, Kurt Zouma może odegrać wielką rolę w sprowadzeniu na Stamford Bridge Antoine Griezmanna.

Od wygranej w Lidze Mistrzów Chelsea jest łączona z wielkimi nazwiskami. Thomas Tuchel nadal szuka wzmocnień w linii ataku. Sporo mówiło się o chęci sprowadzenia Erlinga Haalanda z Borussii Dortmund. Pojawiało się coraz więcej plotek, ale ostatecznie transfer coraz bardziej się wydłuża.

źródło: express.co.uk