Skrzydłowy Chelsea zostaje w klubie

Późno w niedziele pojawiły się dobre informacje dla wszystkich fantów „The Blues”. Jeden z największych autorytetów w kwestii transferów, Fabrizio Romano, podaj do informacji publicznej ważną rzecz. Według włoskiego dziennikarza, Callum Odoi-Hudson zostanie w Chelsea na kolejny sezon. Skrzydłowy londyńskiego zespołu pomimo plotek nie zamierza ruszać się z klubu. Anglik chce powalczyć w przyszłym sezonie o miejsce w składzie i łatwo nie zamierza się poddać.

Od momentu objęcia drużyny przez Thomasa Tuchela, Odoi-Hudson musi walczyć o zaufanie. Mało tego, angielski skrzydłowy często „rzucany” jest po pozycjach. To nie pomaga mu w pokazaniu pełni swoich umiejętności. Tak twierdzą angielskie media. W minionych rozgrywkach angielski zawodnik występował zarówno na boku, boku obrony jak i za plecami napastnika.

Cała ta sytuacja nie zraża jednak Calluma. Zawodnik „The Blues” nie jest typem gracza, który łatwo się poddaje. Kolejny sezon ma przynieść przełom. Zarówno na boisku, jak i w relacjach ze szkoleniowcem londyńskiej ekipy – Thomasem Tuchelem.

źródło: chelsea-news.co