Timo Werner pożegna się z Chelsea?

Pojawiają się niepokojące dla kibiców „The Blues” odnośnie Timo Wernera. Niemiecki napastnik Chelsea nie jest podobno do końca szczęśliwy w Londynie. Pomimo jego słabego występu w barwach reprezentacji Niemiec podczas Euro 2020, znaleźli się chętni na wykupienie go z Londynu. Konkretnie jeden i na prawdę wielki klub. Więcej niżej.

Bayern Monachium może tego lata spróbować pozyskać Timo Wernera, który obecnie występuje w angielskiej Chelsea, tak donosi Football Insider. Reprezentant Niemiec był regularnie łączony z Bayernem zeszłego lata. Ostatecznie jednak, zamienił RB Lipsk na „The Blues” za 53 miliony euro.
Zanotował 12 bramek i 15 asyst w 51 występach w zeszłym sezonie, ale pomimo tego wyniku fani, jak i sztab szkoleniowy mieli do niego sporo pretensji. Niemiec miał tendencję do marnowania zbyt dużej ilości łatwych okazji do zdobycia bramki.

Nie tak dawno pojawiły się plotki, że Timo Werner zastanawia się nad swoją przyszłością w klubie ze stolicy Anglii. Nie jest do końca szczęśliwy na Wyspach, a dodatkowa presje ze strony fanów, trenerów i dziennikarzy nie pomaga mu w koncentracji. Według innych plotek, mówi się, że Werner bardzo chciałby wrócić do Niemiec. Najlepszym miejscem w jego opinii byłyby przenosiny do stolicy Bawarii. Bayern Monachium żywo zareagował na te nowinki i od razu wyraził zainteresowanie sprowadzeniem reprezentanta Niemiec do siebie.

Bawarczycy poszukują kogoś kto w niedalekiej przyszłości będzie w stanie zastąpić polskiego napastnika Roberta Lewandowskiego. Polak, chociaż nadal jest najlepszy, jest już coraz bliżej końca kariery piłkarskiej niż jej początku. W związku z tym, by zachować ciągłość sukcesów, Bayern musi pomyśleć o jego następcy już dzisiaj. Według wielu, tym właśnie następcą ma zostać Timo Werner.

źródło: thehardtackle