Chelsea faworytem w wyścigu po Hakimiego

Jak donosi Football Insider, Chelsea jest na czele w walce o podpis Achrafa Hakimiego. Prawy obrońca Interu Mediolan jest łakomym kąskiem tego lata. Włoski klub wyraził zgodę na jego odejście pod warunkiem otrzymania odpowiedniej kwoty.

Paris Saint-Germain niedawno dołączyło do batalii o marokańskiego obrońcę. Paryżanie zaproponowali 65 milionów euro, ale ta oferta szybko została przebita przez klub z Wysp Brytyjskich. Według informacji dziennikarzy obie oferty są dość dalekie od oczekiwań Interu. Mistrz Włoch oczekuje oferty w wysokości 80 milionów euro. Jednak mimo to to właśnie Anglicy mają być w lepszej pozycji.

Mówi się również, że Chelsea dogadała się na warunki kontraktowe z przedstawicielami zawodnika. Teraz trzeba czekać na decyzje klubu. Inter musi zamknąć księgi do 30 czerwca. W razie okazania strat włoski mistrz może popaść w nie lada tarapaty.

Podobno oba kluby rozpatrują opcje wymiany zawodników. Wydaję się to być jednak mało prawdopodobne, gdyż klub z Mediolanu zwyczajnie potrzebuje pieniędzy.

źródło: sportslens.com